Ürgüp ilçesinde akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Kısa süre içerisinde şiddetini artıran yağmur, Mustafapaşa köyü ve Kaymaklı Beldesi’nde sele sebep oldu. Bölgeye AFAD, jandarma ve belediye ekipleri sevk edildi. Sel sebebiyle bazı yerlerde su baskınları yaşandı. Ekipler, sel sebebiyle zarar gören bölgelerde inceleme başlattı.
Related Posts
Dev Şirket Haftada 4 Gün Mesaiye Geçti, İş Başvurusu Yağmuruna Tutuldu!
Aksa Akrilik, Yalova’da merkezi bulunan ve dünyanın en büyük akrilik elyaf üreticisi olan bir dev şirkettir. Şirket, 502 bin metrekarelik bir üretim tesisiyle faaliyet göstermekte olup, mavi yakalı işçiler de dahil olmak üzere 1200 kişilik bir …
İsrail Refah’ın Batı’sını vurdu: Altısı çocuk dokuz Filistinli öldü
Soykırımcı terör devleti İsrail, halkı zorla aç ve susuz bırakarak büyük bir insani felakete yol açtığı Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarına 197. gününde devam ediyor. İsrail savaş uçaklarının Refah’ın batısında Rıdvan ailesine ait evi bombalaması sonucu 6’sı çocuk 9 Filistinli öldü, aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi yaralandı
Üç katlı evde korkutan yangın
İlçeye bağlı Merkez Mahallesi’nde meydana gelen olayda, M.C.’ye ait üç katlı evin çatı katında, bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Evin çatısından yükselen alevleri fark eden vatandaşların ihbarı üzerine, olay yerine itfaiye, sağlık ve polis …